Konec prázdnin

Nejen počasí se vyvedlo na poslední prázdninový víkend! Sobotní divadelní loučení s prázdninami se neslo v duchu zábavy a soutěžení. Pohádku O veliké řepě zahrály tři družstva a nutno dodat, že se kromě dětí zapojili i dospěláci a byla prostě SRANDA. Následně proběhla soutěž s mapou, která byla rozdělena do dvou kategorií - děti do 6 let s rodiči a děti starší 6 let , které měly zároveň těžší mapu, která jak se později ukázalo, byla nad jejich síly. Jednoznačným vítězem se stal Lukášek Hurt, který s pomocí taťky Honzy Hurta Vývrtky našel všechny obrázky v nejlepším čase a byl odměněn medailí. Následovalo opékání buřtů a hádání filmových hlášek, jen do stavění stanů se pořád nikomu nechtělo. Pár odvážlivců se nakonec našlo a pod lipami vyrostly celkem 4 stany. Než se děti vydaly do říše snů, prověřila je parta strašidel na stezce odvahy. Ráno pak úžasná Alča rozpálila svoji pánev a udělala výborný palačinky. ŇAM A TĚŠÍME SE PŘÍŠTÍ ROK

O veliké řepě, myšky, kočička a mňamka


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Jak žijeme


 • Sousedské představení Ve víně je pravda 16.6.2020

  Ve stodole u Pozlerů se kroutilo trámoví z toho, kolik lidí se do ní v sobotu 13. června vešlo, aby si užili vskutku unikátní představení našeho aktuálního kusu Ve víně je pravda. Bylo to krásné, a pokud nám to majitelé nemovitosti dovolí, rádi bychom z toho udělali takovou pěknou tradici. Z tohoto představení se navíc podařilo pořídit videozáznam s unikátní zvukovou kulisou hromů a kapek deště dopadajících na rozpálenou střechu, který si určitě nenecháme pro sebe.

  26


 • 3.6.2020

  V Obědovicích vznikla alternativní divadelní scéna, pracovně nazvaná Národní divadlo U Pozlerů. Co na tom, že vypadá jako stodola? Co na tom, že i ti nejpřednější herci a herečky museli vzít koště do ruky, aby byla trochu k světu... Hlavní je, že máme magický prostor, ve kterém již brzy vznikne videozáznam naší hry Ve víně je pravda.

  Kolaz_brigada

   


 • Nela Sadílková - nová hvězda nejen divadelní 22.11.2019

  S obrovskou radostí hlásíme, že máme posilu do souboru. Nelinka Sadílková má členskou průkazku s datem 21. listopadu 2019 a já si dovolím ocitovat báseň, kterou její rodiče po porodu složili, protože to je věc, která se běžně po porodu nedělá: "Čau lidi... Já to myslím upřímně! U vás se mi líbí. Jmenuji se Nela, maminka je statečná a skvělá. Porodila bez řečí, tatínek to dosvědčí. Mám půl metru, skoro čtyři kila, dej si na mě panáka, abych silná byla. Tatínek je hrdý, teď si mě i chová. Už se na vás těším. Nela Sadílková".

  76888094_804589309994042_9103548178782748672_n

Starší »