Konec prázdnin

Nejen počasí se vyvedlo na poslední prázdninový víkend! Sobotní divadelní loučení s prázdninami se neslo v duchu zábavy a soutěžení. Pohádku O veliké řepě zahrály tři družstva a nutno dodat, že se kromě dětí zapojili i dospěláci a byla prostě SRANDA. Následně proběhla soutěž s mapou, která byla rozdělena do dvou kategorií - děti do 6 let s rodiči a děti starší 6 let , které měly zároveň těžší mapu, která jak se později ukázalo, byla nad jejich síly. Jednoznačným vítězem se stal Lukášek Hurt, který s pomocí taťky Honzy Hurta Vývrtky našel všechny obrázky v nejlepším čase a byl odměněn medailí. Následovalo opékání buřtů a hádání filmových hlášek, jen do stavění stanů se pořád nikomu nechtělo. Pár odvážlivců se nakonec našlo a pod lipami vyrostly celkem 4 stany. Než se děti vydaly do říše snů, prověřila je parta strašidel na stezce odvahy. Ráno pak úžasná Alča rozpálila svoji pánev a udělala výborný palačinky. ŇAM A TĚŠÍME SE PŘÍŠTÍ ROK

O veliké řepě, myšky, kočička a mňamka


 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Jak žijeme


 • Náš rejža byl v rádiu 9.1.2021

  Asi proto, že je náš rejža občas "chytrej jako rádio", pozvali si ho do rádia. V Českém rozhlase Hradec Králové se mu dostalo vlídného přijetí a skvělého zacházení a on na oplátku vyprávěl o "svém" filmu Jedině Tereza a o nadcházející divadelní sezóně. Rozhovor si můžete poslechnout nebo jeho přepis přečíst tady:

  https://hradec.rozhlas.cz/pavel-novak-miluju-filmy-ktere-ze-me-dostanou-silnou-emoci-tak-pravidelne-placu-8399882

  64f5a9b5d361c2f62639e2a281db5b21


 • Sousedské představení Ve víně je pravda 16.6.2020

  Ve stodole u Pozlerů se kroutilo trámoví z toho, kolik lidí se do ní v sobotu 13. června vešlo, aby si užili vskutku unikátní představení našeho aktuálního kusu Ve víně je pravda. Bylo to krásné, a pokud nám to majitelé nemovitosti dovolí, rádi bychom z toho udělali takovou pěknou tradici. Z tohoto představení se navíc podařilo pořídit videozáznam s unikátní zvukovou kulisou hromů a kapek deště dopadajících na rozpálenou střechu, který si určitě nenecháme pro sebe.

  26


 • 3.6.2020

  V Obědovicích vznikla alternativní divadelní scéna, pracovně nazvaná Národní divadlo U Pozlerů. Co na tom, že vypadá jako stodola? Co na tom, že i ti nejpřednější herci a herečky museli vzít koště do ruky, aby byla trochu k světu... Hlavní je, že máme magický prostor, ve kterém již brzy vznikne videozáznam naší hry Ve víně je pravda.

  Kolaz_brigada

   

Starší »