Derniéra Normálního blázince + Besídka 2014

Poprvé se konala derniéra našeho představení v Obědovicích. V minulosti jsme se vždy s naší hrou loučili u cizích. Nápad uspořádat představení v sále v hospodě U Vavřince vzešel z hlavy naší managerky Alči Sadílkové, která se inspirovala úspěchem divadelníků z Lovčic. Pro tuto příležitost zajistila mobilní podium, na kterém jsme hráli na Hrádku u Nechanic. Pódium umožnilo divákům vidět kromě hlavy i tělo, což je v našem případě stěžejní jelikož kromě vynikajících hereckých výkonů máme herce, kteří se pyšní skvostnými figurami. Díky skvělé atmosféře, kterou vytvořil plný sál diváků je zapotřebí dodat, že v závěru došlo k loučení se zakládajícím členem Zdeňkem Pavlíčkem, dlouholetým starostou Obědovic, který nám byl dlouholetou oporou a doufám, že i nadále bude, třebas jen zákulisní. Dále se loučila i Markétka Mentelová, které byl darován mobilní záchod. O žádnou inkontinenci se nejednalo, nebojte! Tato rekvizita v rámci role pravidelně končívala na její hlavě, proto jsme se rozhodli, že jí tu mísu prostě dáme. Konec sentimentu a jde se na besídku! Co napsat? Byla pohodička, hezky jsme pokecali. Pro ilustraci přikládám fotky, ty to stejně vystihují nejlépe.

Derniéra Normálního blázince + Besídka 2014


 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Nastavení fotogalerie

Jak žijeme


 • Náš rejža byl v rádiu 9.1.2021

  Asi proto, že je náš rejža občas "chytrej jako rádio", pozvali si ho do rádia. V Českém rozhlase Hradec Králové se mu dostalo vlídného přijetí a skvělého zacházení a on na oplátku vyprávěl o "svém" filmu Jedině Tereza a o nadcházející divadelní sezóně. Rozhovor si můžete poslechnout nebo jeho přepis přečíst tady:

  https://hradec.rozhlas.cz/pavel-novak-miluju-filmy-ktere-ze-me-dostanou-silnou-emoci-tak-pravidelne-placu-8399882

  64f5a9b5d361c2f62639e2a281db5b21


 • Sousedské představení Ve víně je pravda 16.6.2020

  Ve stodole u Pozlerů se kroutilo trámoví z toho, kolik lidí se do ní v sobotu 13. června vešlo, aby si užili vskutku unikátní představení našeho aktuálního kusu Ve víně je pravda. Bylo to krásné, a pokud nám to majitelé nemovitosti dovolí, rádi bychom z toho udělali takovou pěknou tradici. Z tohoto představení se navíc podařilo pořídit videozáznam s unikátní zvukovou kulisou hromů a kapek deště dopadajících na rozpálenou střechu, který si určitě nenecháme pro sebe.

  26


 • 3.6.2020

  V Obědovicích vznikla alternativní divadelní scéna, pracovně nazvaná Národní divadlo U Pozlerů. Co na tom, že vypadá jako stodola? Co na tom, že i ti nejpřednější herci a herečky museli vzít koště do ruky, aby byla trochu k světu... Hlavní je, že máme magický prostor, ve kterém již brzy vznikne videozáznam naší hry Ve víně je pravda.

  Kolaz_brigada

   

Starší »