Eva Sadílková (Karová)

  

Dsc_7480Dsc_7482-3

          

Povolání: Herečka

Role: Hanička Lakotová (Domácí zabíjačka)

MUDr. Eva Plicková (Rozpaky zubaře Svatopluka Nováka)

Vychovatelka Laura (Ve víně je pravda)                                           

1)Tvůj nejvtipnější zážitek z natáčení?

Nejvtipnější zážitek z nátáčení, na který si vzpomínínám, byl při premiéře Normálního blázince v Obědovicích, když měl jít Viktor alias Tony Korlín na scénu a trochu na to zapomněl a v klidu si popíjel v zákulisí pivo a měl přitom zapnutý mikroport. Všichni jsme slyšeli, co si Viktor povídá.

2)Co si pořídíš za svůj divadelní honorář?

Vzhledem k tomu, že si příští rok bereme hypotéku a potřebuji, aby nám ji schválili, bude muset rejža hodně přitlačit.

3) Jaká je Tvá vysněná role?

Pro mě je to jednoznačně role matky, ostatní role jsou vedlejší.

4)Tvým milým bude manžel legendární představitelky drsňaček. Nebojíš se, že to nepřežiješ?

No, jelikož jsem její vrchní chůva a manžela, 2 děti a auto mi půjčuje občas v neděli na fotbal, tak nebojím.

5)Noví členové spolku si museli vždy členství zasloužit a podbízet se mazákům – Co nabídneš?

Myslím si, že už jenom to, že jsem nabídla svůj hrudník o velikosti 75 C našemu sousedovi Viktorovi Maláčovi alias řezníkovi Dršťkovi v nové hře Domácí zabíjačka, je dost velká oběť.

Jak žijeme


 • Sousedské představení Ve víně je pravda 16.6.2020

  Ve stodole u Pozlerů se kroutilo trámoví z toho, kolik lidí se do ní v sobotu 13. června vešlo, aby si užili vskutku unikátní představení našeho aktuálního kusu Ve víně je pravda. Bylo to krásné, a pokud nám to majitelé nemovitosti dovolí, rádi bychom z toho udělali takovou pěknou tradici. Z tohoto představení se navíc podařilo pořídit videozáznam s unikátní zvukovou kulisou hromů a kapek deště dopadajících na rozpálenou střechu, který si určitě nenecháme pro sebe.

  26


 • 3.6.2020

  V Obědovicích vznikla alternativní divadelní scéna, pracovně nazvaná Národní divadlo U Pozlerů. Co na tom, že vypadá jako stodola? Co na tom, že i ti nejpřednější herci a herečky museli vzít koště do ruky, aby byla trochu k světu... Hlavní je, že máme magický prostor, ve kterém již brzy vznikne videozáznam naší hry Ve víně je pravda.

  Kolaz_brigada

   


 • Nela Sadílková - nová hvězda nejen divadelní 22.11.2019

  S obrovskou radostí hlásíme, že máme posilu do souboru. Nelinka Sadílková má členskou průkazku s datem 21. listopadu 2019 a já si dovolím ocitovat báseň, kterou její rodiče po porodu složili, protože to je věc, která se běžně po porodu nedělá: "Čau lidi... Já to myslím upřímně! U vás se mi líbí. Jmenuji se Nela, maminka je statečná a skvělá. Porodila bez řečí, tatínek to dosvědčí. Mám půl metru, skoro čtyři kila, dej si na mě panáka, abych silná byla. Tatínek je hrdý, teď si mě i chová. Už se na vás těším. Nela Sadílková".

  76888094_804589309994042_9103548178782748672_n

Starší »