Adéla Pozlerová

Dsc_0737Dsc_0750_2

Povolání: Herečka, webmistryně

Role:

Káča (Hrátky s čertem)

Soběbor (Hadrián z Římsů)

Helga Brewsterová (Jezinky Bezinky)

Otýlie Dobřenská (Normální blázinec)

Teta Květa (Domácí zabíjačka)

 1)Tvůj nejvtipnější zážitek z natáčení?

Momentálně si vybavuju kiks, který se mi stal na premiéře Hrátek, kdy jsem ještě neměla žádnou zkušenost s hraním s mikroportem. Měla jsem jít na scénu a všimla jsem si, že mi vylezlo z podprdy prso, tak povídám: „Do prdele, vylezla mi koza.“ No a bohužel jsem to slyšela i z repráků, poněvadž mě už zvukař zapnul.

 

2)Co si pořizuješ za svůj divadelní honorář?

Na tuto otázku bohužel nemohu odpovědět, jelikož nechci rozzlobit své kolegy z DS, kterým by v tu chvíli došlo, že oni na rozdíl ode mě hrají za pakatel.

 

3) Jaká je Tvá vysněná role?

Nikdy jsem nad tím nepřemýšlela, ale z divadelních rolí asi žádná. Nechápu, jak někdo může chtít hrát

nudnou Julii v Shakespearovi. Pravdou je, že ráda poroučím, takže by mi spíš víc sedla role režisérky než herečky.

 

4)Vždycky jsi měla neuvěřitelné nápady, ale režisér je vesměs ignoroval. Neštvalo tě to někdy?

No, tady musím zásadně nesouhlasit. Pan režisér je vesměs neignoroval, spíš je trochu poupravil a pak to vypadalo, že s tím přišel on, ale spíš bývaly ve své podstatě přijaty.

 

5) Vždycky jsi hrála ostřílené drsňačky. Netoužila jsi někdy po roli křehké princezny?

Ano, stále toužím po roli křehké princezny, ale dovede si někdo představit křehkou - momentálně 96 kg vážící princeznu? Já teda ne!!!!

 

Jak žijeme


 • Sousedské představení Ve víně je pravda 16.6.2020

  Ve stodole u Pozlerů se kroutilo trámoví z toho, kolik lidí se do ní v sobotu 13. června vešlo, aby si užili vskutku unikátní představení našeho aktuálního kusu Ve víně je pravda. Bylo to krásné, a pokud nám to majitelé nemovitosti dovolí, rádi bychom z toho udělali takovou pěknou tradici. Z tohoto představení se navíc podařilo pořídit videozáznam s unikátní zvukovou kulisou hromů a kapek deště dopadajících na rozpálenou střechu, který si určitě nenecháme pro sebe.

  26


 • 3.6.2020

  V Obědovicích vznikla alternativní divadelní scéna, pracovně nazvaná Národní divadlo U Pozlerů. Co na tom, že vypadá jako stodola? Co na tom, že i ti nejpřednější herci a herečky museli vzít koště do ruky, aby byla trochu k světu... Hlavní je, že máme magický prostor, ve kterém již brzy vznikne videozáznam naší hry Ve víně je pravda.

  Kolaz_brigada

   


 • Nela Sadílková - nová hvězda nejen divadelní 22.11.2019

  S obrovskou radostí hlásíme, že máme posilu do souboru. Nelinka Sadílková má členskou průkazku s datem 21. listopadu 2019 a já si dovolím ocitovat báseň, kterou její rodiče po porodu složili, protože to je věc, která se běžně po porodu nedělá: "Čau lidi... Já to myslím upřímně! U vás se mi líbí. Jmenuji se Nela, maminka je statečná a skvělá. Porodila bez řečí, tatínek to dosvědčí. Mám půl metru, skoro čtyři kila, dej si na mě panáka, abych silná byla. Tatínek je hrdý, teď si mě i chová. Už se na vás těším. Nela Sadílková".

  76888094_804589309994042_9103548178782748672_n

Starší »